EFL leasing i pożyczka dla firm
Autoryzowany
Przedstawiciel
w Gliwicach

Tomasz Łuków

Autoryzowany Przedstawiciel Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Biuro Europejskiegu Funduszu Leasingowego w Gliwicach działa nieprzerwanie od 1995 roku. Pracujemy kilkuosobowym zespołem. Kierujemy się doświadczeniem, nasz staż pracy w EFL to już … kilkadziesiąt lat. Lubimy to!

 

  • asystujemy na każdym etapie: od wyboru sprzętu, przez wygodne zawarcie umowy, konsultacje w trakcie, aż do bezpiecznego jej zakończenia po okresie trwania.
  • wspieramy inwestycje z radością obserwując rozwój działalności klientów EFL. Konsultujemy planowane transakcje, jesteśmy do dyspozycji w trakcie trwania umowy, opiekujemy się jej przebiegiem i wspieramy procesy, aż do jej wygodnego zakończenia.

 

Poznajmy się na dłużej.
Zapraszamy do EFL Gliwice.

Tomek, Anna, Agnieszka, Ewa, Elżbieta, Zdzisław, Grzegorz, Piotr, Maciej.

O Europejskim Funduszu Leasingowym
Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest jednym z liderów w branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Aktualnie EFL to prężna instytucja finansowa z ponad 30-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Grupa EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych: leasingu, pożyczki, wynajmu długo- i krótkoterminowego, faktoringu oraz produktów dodatkowych.
Obowiązek informacyjny
rozwiń